OKULLARIMIZ

Bir Sınıfta iki öğretmen, biri eğitim koçu ve sadece ingilizce konuşuyor…

YEMEKHANE HİZMETLERİ

Okulumuz bünyesinde bulunan Yemekhane ve Restoranımız Okul personellerine, öğrencilerimize ve misafirlere hizmet vermektedir. Yemeklerimiz kalite sistem gereklerine uygun; gıda güvenliğini kontrol altına alarak her zaman temiz ve sağlıklı kendi alanında uzman kadromuz ile okulumuzun bünyesinde üretilmektedir. Yemeklerimiz zengin yemek çeşitlerine sahip menüleri ile günde ortalama 1200 kişiye hizmet vermektedir.

SERVİS HİZMETLERİ

Öğrencilerimiz, öğrenci servisi işletmeciliği konusunda deneyimli, okul yönetimi tarafından belirlenmiş ve okulumuzun İşletme Direktörlüğü’nce denetlenen özel bir servis şirketi ile sağlanan taşıma hizmetinden yararlanmaktadırlar. Servis çalışanları yılın belli dönemlerinde okul müdürlüklerimizce briefing ve eğitim toplantılarına alınmaktadırlar. Servislerimizde e-Takip Sistemi bulunmaktadır. Bu sistemle servis aracının geliş-gidiş güzergâhları, öğrencilerin bırakıldığı noktalar kayıt altına alınıp, aracın güvenle takibi sağlanmaktadır. Ayrıca 1. Kademeye (Okulöncesi-1,2,3,4. Sınıflar) ait servislerimizde servis sorumluları servis güzergahı boyunca öğrencilerimize eşlik etmektedir. Servis güzergahları SÖKE –KUŞADASI- AYDIN- DİDİM -SELÇUK yönlerinedir.

 

Bir sınıfta iki öğretmen, biri eğitim koçu ve sadece İngilizce konuşuyor

ANA OKULU
İLKOKUL
ORTAOKUL
ANADOLU LİSESİ
ANADOLU S. MESLEK LİSESİ

YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ

"Yeni dönem kayıtlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz."

OKULUMUZDAN HABERLER

Söke Amerikan Kültür Kollejinin yapmış olduğu etkinlikler, sınıf aktiviteleri ve eğitim notlarımızı inceleyebilirsiniz...